Українська дипломатія працюватиме нон-стоп для вирішення безпекової кризи, — Кулеба

Фото МЗС

Українська дипломатія найближчими днями працюватиме без перерви для вирішення ситуації з російської кризою. Будуть використані усі можливості для посилення підтримки України. Про це сьогодні, 19 лютого, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує UA.

“На тлі російської безпекової кризи, українська дипломатія сьогодні та в наступні дні працює у режимі нон-стоп задля посилення підтримки України: дипломатичної, військової, фінансової, санкційної. Використаємо кожну можливість для захисту України і відвернення подальшої ескалації”, — написав він у Twitter.

Як повідомили у МЗС, 19-23 лютого Кулеба здійснить закордонні візити для участі в заходах ЄС та ООН і проведення переговорів зі США, “аби скоординувати зусилля України та партнерів зі втілення глобальної стратегії стримування Росії від подальшої агресії”.

Сьогодні, 19 лютого, міністр працює в складі делегації на чолі з президентом України Володимиром Зеленським на Мюнхенській безпековій конференції. Кулеба проведе двосторонні зустрічі з міністрами закордонних справ низки іноземних держав.

21 лютого в Брюсселі глава МЗС України візьме участь в Раді ЄС у закордонних справах у якості спеціального гостя.

22 лютого у Вашингтоні Кулеба проведе перемовини із державним секретарем США Ентоні Блінкеном, а 23 лютого у Нью-Йорку виступить на Генеральній Асамблеї ООН, де розповість про актуальну ситуацію на тимчасово окупованих територіях та поблизу державного кордону України.

Прямий ефір