Україна — у центрі уваги: щорічна безпекова конференція стартує в Мюнхені (ВІДЕО)

Мюнхен. Готель Bayerischer Hof. Скріншот: uatv.ua

Сьогодні, 16 лютого, стартує Мюнхенська безпекова конференція, в якій беруть участь провідні політичні та військові діячі з усього світу. На захід уже прибув міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон. Також очікують на участь президента України Володимира Зеленського, повідомляє з Мюнхена спеціальний кореспондент FREEДОМ у Європі Віталій Сизов.

Захід триватиме в готелі Bayerischer Hof до неділі, 18 лютого.

На порядку денному Мюнхенської конференції — світова криза, збройні конфлікти, проблеми міграції, клімат, розвиток новітніх технологій. 

Обговорювати питання оборони та безпеки до Німеччини прибудуть понад сто міністрів і глав держав.

Підтримка України та пришвидшення військової допомоги від союзників — у списку провідних тем.

Київ планує насичену програму участі української делегації: двосторонні зустрічі політиків, дипломатів, а також перемовини з представниками німецьких збройних концернів.

Також очікується, що під час конференції Україна підпише договори про гарантії безпеки з Німеччиною та Францією.

Читайте також: Зеленський відвідає Німеччину та Францію: про очікування напередодні важливих рішень — включення спецкора FREEДОМ із Мюнхена (ВІДЕО)

Раніше виконавчий директор “Міжнародної асоціації малих міст” Олексій Буряченко сказав, що Мюнхенська безпекова конференція наводить фокус на початку кожного року на основні тенденції, тренди, виклики з безпекових питань, з якими стикається світ. Більшість країн світу розуміють, що путінська Росія є загрозою глобальній безпеці. 

Прямий ефір