Україна та Швеція розпочали переговори щодо укладення двосторонньої безпекової угоди

Представники України та Швеції ведуть перемовини щодо гарантій безпеки. Фото: president.gov.ua

Україна та Швеція розпочали переговори щодо укладення угоди про співробітництво у сфері безпеки на виконання доручення президента Володимира Зеленського та у продовження його нещодавньої телефонної розмови з прем’єр-міністром Королівства Швеція Ульфом Крістерссоном. Про це повідомляє FREEДОМ з посиланням на пресслужбу глави держави.

Відповідно до розпорядження Зеленського, українську переговорну делегацію очолює керівник Офісу президента України (ОПУ) Андрій Єрмак. Сьогоднішній раунд перемовин провів заступник очільника ОПУ Ігор Жовква.

“Вдячні Швеції за значну підтримку України, зокрема військову, у протистоянні повномасштабній російській агресії. Важливо, що сьогодні ми ведемо переговори зі Швецією як із новим членом НАТО. Розраховуємо на подальше поглиблення двостороннього безпекового співробітництва зі Швецією за всіма стратегічними напрямами, що знайде відображення в нашій двосторонній угоді”, — наголосив Жовква.

Сторони докладно обговорили положення проєкту документа й узгодили подальші кроки з метою забезпечення якнайшвидшої його фіналізації та подальшого підписання.

Читайте також: Patriot, Глобальний саміт миру, євроінтеграція: Зеленський провів зустріч з Бербок

Прямий ефір