Україна отримає від Великої Британії до 21 млн фунтів кредиту для проведення ПЛР-досліджень

Фото з сайта ukrinform.ua

Кабінет Міністрів України затвердив проєкт постанови “Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2021 році шляхом залучення кредиту від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства”.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт Мінфіну.

Реалізація документу дозволяє в межах державних зовнішніх запозичень залучити до 21 млн фунтів стерлінгів від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF) для закупівлі наборів для проведення 4 млн ПЛР-досліджень.

Строк користування кредитом  – 4 роки.

Контракт на поставку наборів для проведення 4 млн ПЛР-досліджень укладено в межах чинного меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Державним секретарем її Британської Величності, що діє через Агентство експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF). Цим договором визначаються загальні принципи та попередні умови співпраці, спрямованої на реалізацію проєктів, що стосуватимуться британського експорту, зокрема, в таких пріоритетних сферах як оборона та безпека, сільське господарство, інфраструктура, енергетика та охорона здоров’я.

Нагадаємо, за добу, 12 жовтня, майже 12 тис. людей захворіло на COVID-19. Понад 123 тис. українців отримали щеплення від коронавірусу.  

Читайте також: Україна отримала морозильники для вакцин від COVID-19 в межах COVAX

Прямий ефір