Сьогодні, 23 березня, президент України Володимир Зеленський провів переговори з президентом Мозамбіку Даніелем Шапу. Сторони обговорили енергетичну співпрацю, питання безпеки та розвиток двосторонніх відносин. Про це повідомляє FREEДOM з посиланням на Telegram глави держави.
За словами українсього президента, одним із ключових напрямів діалогу стало постачання енергоресурсів.
“Обговорили можливості постачання газу в Україну. Україна зацікавлена в додатковому постачанні енергоресурсів”, — зазначив Володимир Зеленський.
Водночас, за його словами, Мозамбік виявляє інтерес до українського досвіду у сфері безпеки.
“Мозамбік зацікавлений у нашому українському досвіді й технологіях, щоб посилити внутрішню безпеку та захистити людей від терору”, — зазначив глава держави.
Окрім цього, сторони обговорили перспективи співпраці у сфері цифровізації та продовольчої безпеки.
За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу роботу на рівні команд.
Читайте також: Чому довгі переговори — хороша новина: зустріч України та США в Маямі проаналізував Постернак
Як раніше повідомлялося, президент України Володимир Зеленський заявив, що українські військові зірвали спроби російського наступу, який планувався на початку весни, і щодня завдають противнику серйозних втрат.














