Участь Путіна в віртуальному саміті G20 — це всього лише спроба виходу з ізоляції — думка

Владимир Путин. Скриншот: uatv.ua

Віртуальна участь Володимира Путіна в саміті G20 (“Великої двадцятки”) — це всього лише спроба диктатора вийти з міжнародної ізоляції. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російсько-американський історик, співавтор книг “Третя світова: битва за Україну”, “Від Червоного терору до мафіозної держави” Юрій Фельштинський.

“Участь Путіна в G20, хоч і віртуальна, являє собою певну моральну і дипломатичну перемогу для нього. Все-таки він може стверджувати, що він брав участь у цій нараді, але насправді все це було дистанційно. Глави держав Китаю і США в ній участі не брали. І взагалі ще потрібно подивитися, хто брав участь. Тому, звичайно, це все формальності. Але, з усім тим, завдання Путіна — вийти з ізоляції. І він всіляко намагається це зробити”, — сказав він.

Фельштинський наголосив, що щойно хтось погоджується на діалог із російським диктатором, йому здається, що “його знову визнали як особистість”.

“Я думаю, результатів зустрічі не буде, а всі пропозиції Росії про переговори, це або військова хитрість, або банальний обман громадської думки Заходу. Росія переговори не пропонує, вона веде війну на чужій території, на її території війна не ведеться. Росії не потрібні переговори”, — каже він.

Він звернув увагу на те, що Росія не пропонує Україні мир.

“Навіть формула “територія в обмін на мир”, ми її чуємо від західних і українських політиків, проте від російських політиків ми її не чуємо. Це говорить про те, що у них відсутнє прагнення до мирної угоди з Україною. Натомість у них заявлена мета на знищення України, і ця позиція, яка була сформульована 24 лютого, залишається незмінною. Тому, я думаю, нам не варто очікувати жодних змін у цій ситуації, вони неможливі”, — резюмував Юрій Фельштинський.

Читайте також: Презирство до Путіна і ставка на БРІКС: чому США і Китай відмовилися від участі в онлайн-саміті G20

Нагадаємо, радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк прокоментував заяву глави Кремля на саміті G20 в Індії. Говорячи про війну РФ проти України, Путін заявив про “необхідність думати, як припинити цю трагедію”. За словами Подоляка, єдиним дієвим рішенням для російського диктатора Путіна стало б негайне виведення своїх окупаційних військ з території України.

Прямий ефір