“Негайно вивести війська”: в ОП відреагували на слова Путіна про “припинення трагедії” в Україні

Михайло Подоляк. Фото: uatv.ua

Єдиним дієвим рішенням для російського диктатора Путіна стало б негайне виведення своїх окупаційних військ з території України. Так радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк прокоментував заяву глави Кремля по відеозв’язку на саміті G20 в Індії. Говорячи про війну РФ проти України, Путін заявив про “необхідність думати, як припинити цю трагедію”, передає FREEДОМ.

Радник глави ОПУ підкреслив, що “винищенням цивільного населення в Україні з 2014 року” займається виключно Росія. І вона робить це навмисно, прекрасно розуміючи результат своїх геноцидних дій.

“А з лютого 2022-го винищення цивільного населення набуло системного, масштабного, тотально руйнівного характеру, що передбачає авіаційні бомбардування, ракетні та артилерійські обстріли всієї території України”, — акцентував Подоляк.

Росії не потрібно думати про те, як “припинити трагедію” в Україні, заявив він.

“Єдине ж дієве рішення, усвідомлення якого все ще непідвладне розуму Путіна, — негайно вивести окупаційні російські війська із суверенної території іншої держави. Після — за стіл, щоб обговорити виплати, компенсації та інші юридичні наслідки війни”, — резюмував Михайло Подоляк.

Читайте також: РФ дестабілізує ситуацію в Україні, зустріч Байдена з Сі та проблемність української дискусії в США: підсумки тижня підбиваємо з Михайлом Подоляком

Прямий ефір