У Верховної Ради роботи ще багато: про ухвалення необхідних законів для вступу до ЄС розповіла народна депутатка

Прапори ЄС і України. Фото: pixabay.com

Верховна Рада України має розглянути новий закон про медіа, а також внести поправки до раніше ухвалених документів для того, щоб на законодавчому рівні були виконані всі вимоги щодо вступу до Європейського Союзу. Про це сьогодні, 22 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказала народна депутатка, голова комітету Верховної Ради України з питань інтеграції до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“Наразі внесено в Раду один із додаткових законопроєктів, який стосується питань використання реклами в медіа. І я сподіваюся, що найближчим часом він буде розглянутий Верховною Радою України. Це буде допомагати виконанню однієї з умов”, — повідомила вона.

Народна депутатка також розповіла, що є додаткові умови, які стосуються втілення в українське законодавство всіх вимог FATF з питань відмивання грошей.

“Тому роботи у Верховної Ради ще достатньо. Ба більше, деякі закони, які ухвалені для виконання цих умов, були недосконалими. І я впевнена, що, на жаль, нам доведеться повертатися до їх перегляду. Сподіваюся, що наприкінці травня або на початку червня ми отримаємо певну проміжну оцінку від Європейської комісії щодо того, як ми виконуємо ці завдання, і це дасть нам змогу мати час для того, щоб максимально закінчити нашу домашню роботу, щоб розраховувати на позитивну рекомендацію Європейської комісії щодо відкриття перемовин уже цього року”, — заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Захист Європи — країни ЄС зміцнюють оборонну промисловість (ВІДЕО)

Нагадаємо,  директор “Євразійської демократичної ініціативи” Пітер Залмаєв вважає, що питання приєднання України до Північноатлантичного альянсу та Євросоюзу вирішуватимуться паралельно.

Прямий ефір