У Росії вже йде “холодна громадянська війна”, — Шейтельман

У Москві. Фото: headtopics.com

Усередині Кремля стався якийсь переворот, що свідчить про початок “холодної громадянської війни” в Російській Федерації. Таку думку сьогодні, 24 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політтехнолог і письменник Михайло Шейтельман.

Так, на думку Шейтельмана, призначення Валерія Герасимова командувачем угруповання російських військ в Україні означає, що державники в особі Міністерства оборони та їхніх союзників узяли гору над неофіційними структурами, яким до цього було дано величезну владу у військових питаннях.

“Ось це початок громадянської війни, такого громадянського протистояння, поки що не гарячого. Поки що це холодна громадянська війна, але вона йде. Пам’ятаєте, як “вагнерівці” посилали Герасимова? І зараз це перейшло в нову стадію. Тому що ті самі “вагнерівці” і в ширшому сенсі не обов’язково прямо саме ПВК “Вагнер”, але прихильники Пригожина, скажімо так, можуть почати цю війну проти прихильників Путіна. Так, так буває”, — сказав Шейтельман.

Він зазначив, що в РФ “різні військові” і їх потрібно розділяти, тому що вони підтримують різні клани.

“Суровікін теж військовий, але він працює на Пригожина. А ось Герасимов теж військовий, і він працює на державників, на Шойгу, наприклад. Це велика різниця. Військові є і такі, і такі. А якщо у них почнеться громадянська війна або подоба громадянського конфлікту, то військові будуть частина на одному боці, частина — на іншому”, — вважає політтехнолог.

Читайте також: Всередині російської армії виникає опозиція до Герасимова, — військовий експерт

Прямий ефір