У російському Муромі дрони вразили приладобудівний завод

Ілюстративне фото: president.gov.ua

Безпілотники Служби безпеки України в ніч на сьогодні, 30 квітня, вразили Муромський приладобудівний завод у Володимирській області РФ. Про це повідомили джерела FREEДОМ у СБУ.

На заводі прогриміло п’ять вибухів. За попередньою інформацією, внаслідок атаки дронів уражено дві будівлі, виникла велика пожежа, яку підтвердила російська влада.

Підприємство, на яке було скоєно дронову атаку, спеціалізується на виробництві засобів запалювання боєприпасів, а також комплектуючих і виробів для військово-морського флоту і військової авіації РФ.

Читайте також: “Несе конкретний результат на полі бою”: про поразку 51-го арсеналу висловився Лакійчук

Нагадаємо, 22 квітня у Володимирській області прогриміли вибухи на території 51-го арсеналу Головного ракетно-артилерійського управління. А вже в середу, 23 квітня, безпілотники атакували завод в особливій економічній зоні “Алабуга” в Татарстані.

Прямий ефір