У НАТО засудили концентрацію військ РФ біля кордону з Україною

Фото з сайта ukrinform.ua

Заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане висловив стурбованість “незвичайним та масштабним” накопиченням російських військових біля України та в окупованому Криму.

Про це пише Радіо Свобода, інформує UA.

Так, у НАТО засуджують концентрацію російських військ біля кордонів України.

“Прозорість дуже важлива, і російська сторона робить вигляд та публічно заявляє, що вони просто здійснюють якісь навчання на своїй суверенній території. Це вельми незвичайно, ми засуджуємо концентрацію російських військ біля кордонів України. Ми також віримо в необхідність деескалації“, – сказав Мірча Джоане.

Він нагадав, що НАТО є оборонною організацією, і всі згадки Кремля про неї як про потенційну загрозу “просто неправдиві”.

“Ми також маємо сказати, що повністю підтримуємо наших українських партнерів і продовжимо надавати їм політичну та практичну підтримку. Ми також підтримуємо зусилля міжнародної спільноти знайти дипломатичне розв’язання для невирішеного питання на сході України”, – стверджує Джоане.

Раніше в Євросоюзі заявили, що Україна може розраховувати на політичну, дипломатичну, економічну та фінансову підтримку.

Читайте також: США уважно стежать за діями Росії біля кордонів з Україною, – Ллойд Остін (ВІДЕО)

Прямий ефір