У МЗС Канади не виключають ймовірність відправки зброї до України

Фото Укрінформ

Міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі не відхиляє можливості відправки зброї Україні через нарощування російських військ поблизу українського кордону.

Про це повідомляє UA із посиланням на CTV News.

“Найважливіше зараз – співпрацювати з українцями щодо протистояння загрозам їхній безпеці. Саме це ми й робитимемо. Моя колега Аніта Ананд, міністерка оборони, активно займається цим разом із союзниками. Безпека України – це безпека Європи, а отже, це безпека світу та Канади”, – сказала Жолі в інтерв’ю виданню.

За її словами, наразі найголовніше, щоб Москва зупинила нарощування військ біля українського кордону.

“Ми разом із союзниками по НАТО закликаємо Росію припинити нарощування військ поблизу України. З огляду на загрозу, яку зараз демонструє Росія, у мене була у п’ятницю важлива зустріч з усіма міністрами закордонних справ НАТО. Адже Альянсу важливо засвідчити силу, єдність та рішучість”, – додала очільниця МЗС Канади.

У межах операції UNIFIER Канада кожні шість місяців направляє до України групу приблизно з 200 військовослужбовців Збройних сил Канади (CAF), які повинні перебувати на українській території до березня поточного року.

Нагадаємо, Жолі також зазначила, що “Канада та наші союзники по НАТО є єдиними у підтримці України та її народу. Росія має знизити напруженість і долучитися до сутнісного діалогу”.

Читайте також: Військова ескалація Росії проти України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Прямий ефір