В Україні почали тестувати Єдиний державний реєстр ветеранів війни (ФОТО)

Фото Мінветеранів

Міністерство у справах ветеранів України розпочало тестування Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) та Електронного кабінету ветерана. Повноцінно його планують запустити до кінця 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів, інформує UA.

“Зараз ми закінчуємо роботу над Єдиним державним реєстром ветеранів війни. Також триває робота над електронним кабінетом, завдяки якому кожен ветеран зможе дізнатися про перелік пільг і послуг, які йому гарантовані. Міністерство зі свого боку зможе побачити ступінь реалізації пільгових програм чи програм підтримки державою ветеранів”, – сказав заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук.

За його словами, наразі вже розробили програмне забезпечення ЄДРВВ та Електронного кабінету ветерана.

Разом із тестуванням системи та побудовою комплексної системи захисту інформації, готують пентест (penetration test). Він дозволить виявити та надалі усунути вразливості в інформаційній системі, зокрема й у питанні захисту персональних даних користувачів.

Володимир Левчук додав, що тестувати ЄДРВВ Мінветеранів буде спільно з волонтерами та спеціально сформованою фокус-групою.

Нагадаємо, в Україні з понад 400 тисяч учасників бойових дій, більше 19 тисяч – жінки. Нині міністерство приділяє увагу шанобливому ставленню до ветеранів і гідному вшануванню пам’яті загиблих на Сході України.

Читайте також: Президент створив робочу групу для мінімізації загроз від “Північного потоку-2”

Прямий ефір