У Маріуполі під завалами заводу “Жовтень” знайшли 70 тіл мирних громадян – мерія

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в офіційному Telegram-каналі повідомив, що на території колишнього заводу “Жовтень” виявили близько 70 тіл загиблих, яких заблокувало уламками будівлі після обстрілу військами країни-агресора РФ.

“Черговий могильник. У ході розбору завалів МНС Росії на вул. Куїнджі на території колишнього заводу “Жовтень” знайдено близько 70 тіл загиблих. Причина та сама – людей заблокувало уламками будівлі після обстрілу“, – розповів Петро Андрющенко.

Він уточнив, що тіла упакували у пластикові мішки та вивезли для поховання у братській могилі у Старому Криму.

“Ідентифікація не проводилася, але місцеві кажуть, що особливо ідентифікувати нічого з огляду на стан тіл. Скільки таких могильників, залишених російськими бомбами у Маріуполі, ще буде знайдено?” – наголосив Андрющенко.

Нагадаємо, правозахисник, адвокат Микола Полозов в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA наголосив, що силовики вважають усіх українців у Росії потенційними диверсантами.

Байден може схвалити передачу Україні РСЗВ наступного тижня – CNN

Люди не стримують сліз: як евакуюються жителі Слов’янська

Читайте також: Питання не в тому, чи дозволить Лукашенко Путіну знову напасти з території Білорусі, а в тому, скільки він за це вже отримав грошей – журналіст

Прямий ефір