Ціна китайського мотоцикла аналогічна вартості життя російського солдата: про “банзай-атаки” окупантів розповіли в ОТГ “Харків”

Російський окупант. Фото: gettyimages.com

У Харківській області російська армія постійно проводить ротації підрозділів, залучених до штурмових дій, а також стягує і накопичує резерви в районі міста Вовчанськ. Про це в ефірі марафону “Єдині новини” заявив речник оперативно-тактичної групи “Харків” Павло Шамшин, повідомляє FREEДОМ.

Військовий також розповів, що активні штурмові дії російських окупантів на цій ділянці тривають вже досить давно. Тому очікувати зменшення атак загарбників не варто.

“З огляду на те, що підготовка мотоштурмовиків у Росії не припиняється, то очікувати зменшення таких мотоштурмів, напевно, також не варто. Те, що вони пересідають на мотоцикли, означає, що їм насправді не вистачає бронетехніки. І тому ми зараз, як правило, бачимо менше спаленої бронетехніки, але більше знищеного цього мотохламу. З огляду на те, що вартість китайського мотоцикла така ж, як і вартість життя російського солдата, надзвичайно низька, варто очікувати, що росіяни продовжать ці “банзай-атаки” саме на мотоциклах”, — сказав Шамшин.

Читайте також: Росармія пересіла на “бойових ослів” через високі втрати мототехніки — деталі від Снєгирьова

Як повідомлялося раніше, російські війська систематично використовують мотоцикли під час наступальних операцій по всій лінії фронту в Україні. Окупанти змінили тактику з двох причин — через брак техніки та спробу уникнути ударів українських дронів.

Читайте також: Мотоштурми стають основною тактикою росіян на фронті, але не приносять їм успіху — деталі від Гетьмана

Прямий ефір