Цілими селами російські окупанти виселяють українців у Запорізькій області, — Федоров

Іван Федоров. Фото: zoda.gov.ua

Напередодні фейкових “виборів” на тимчасово окупованій території частини Запорізької області російські загарбники продовжують театралізувати подію, щоб згодувати це своєму внутрішньому глядачеві. Як з’ясувалося, серед 60 кандидатів у місцеву “владу” від партії “Единая Россия”, 48 із них — не місцеві. Вони з Уралу і Сибіру. Це говорить про те, що росіяни не довіряють навіть колаборантам. Про це сьогодні, 5 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

“Це фейк, це не вибори, нічого спільного це з демократією і голосуванням не має, це суто пропаганда, яку знімає ворог. П’ятий день вони намагаються ходити по домівках, квартирах, особливо фронтових міст — Токмака, Молочанська, Василівки, і робити видимість голосування, тому що, коли до вас приходять з урною озброєні люди, то точно ви не зможете робити волевиявлення. Наші жителі точно не хочуть брати участь у цих “виборах”, але коли стоїть питання життя або голосування, то точно хтось на камеру проголосує, але це не означає, що вони це роблять за бажанням”, — розповів він. 

Мер підтвердив інформацію, що окупанти виселяють українське населення з їхніх будинків.

“Так і є, тому що навіть напередодні виборів привезли величезну кількість масовки, людей, які беруть участь в організації цих фейкових виборів. Тому що наші люди продовжують чинити спротив і не хочуть брати участь ні в організації, ні в самому голосуванні. Звісно, у всіх приїжджих одне завдання — награбувати якомога більше, зайняти якомога більше, тому що вони розуміють, що все це ненадовго. І наших жителів виселяють цілими селами”, — сказав він.

Також, за інформацією міського голови, є приклад, коли люди масово виїжджають із сіл навколо Токмака та Молочанська через те, що ворог проводить постійні обшуки, затримання, перевірки.

“Переїжджають або в тимчасово окупований Токмак, максимально близько до своїх домівок, або в Михайлівку, Веселе, Мелітополь. Тому що вкрай небезпечно перебувати в тих містах, де ворог організовує масові репресії”, — додав Федоров.

Читайте також: РФ звозить на псевдовибори “спостерігачів” з Росії, — ЦНС

Нагадаємо, раніше Федоров повідомляв, що організаторів псевдовиборів із Росії на територію тимчасово окупованої частини Запорізької області привозили десятками автобусів.

Прямий ефір