“Це виглядає нечувано”: заяву Трампа щодо заохочення атак Росії по країнах НАТО прокоментував Мішель

Дональд Трамп. Фото: gettyimages.com

Заява кандидата в президенти США Дональда Трампа щодо заохочення атак Росії на країни-члени НАТО, які не витрачають достатньо на свою оборону, грають на руку агресорам. Про це сьогодні, 12 лютого, виступаючи в Європейському парламенті в Брюсселі заявив президент Європейської ради Шарль Мішель, повідомляє кореспондент телеканалу FREEДОМ.

Мішель наголосив, що війна Росії проти України відкрила очі європейським країнам на необхідність інвестувати в оборону.

“Я хотів би висловити своє глибоке співчуття з приводу коментаря, зробленого колишнім, можливо, майбутнім президентом США. Стаття 5 Статуту НАТО — це опора, яка гарантує безпеку для Європи і Північної Америки. Це виглядає нечувано, робити такі заяви, щоб їх могли використовувати ті, хто загрожує миру і стабільності”, — сказав він.

Читайте також: НАТО не може бути військовим альянсом, який залежить від настрою президента США: Боррель висловився про ідеї Трампа

Нагадаємо, колишній президент США Дональд Трамп, який хоче переобрання на другий президентський термін, заявив, що заохочуватиме Росію атакувати будь-кого із союзників США по НАТО, які, на його думку, не виконали свої фінансові зобов’язання перед Альянсом. За його словами, найменші внески дають Люксембург, Бельгія і Туреччина.

Читайте також: Трамп заявив, що заохочуватиме РФ атакувати країни НАТО, які мало платять — аналіз експерта

Прямий ефір