За минулу добу Сили оборони ліквідували 1 130 солдатів РФ. Також було знищено понад 437 одиниць автомобільної техніки, 60 артилерійських систем, три системи протиповітряної оборони (ППО) та п’ять танків. Про це сьогодні, 3 червня, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДОМ.
Сумарні втрати окупаційних військ РФ із 24.02.2022 по 03.06.2026, за попередніми підрахунками, становлять:
- особового складу — близько 1 368 040 (+1 130) осіб;
- танків — 11 974 (+5) од.;
- бойових броньованих машин — 24 673 (+7) од.;
- артилерійських систем — 43 172 (+60) од.;
- РСЗВ — 1 826 (+5) од.;
- засобів ППО — 1 403 (+3) од.;
- літаків — 436 од.;
- гелікоптерів — 353 од.;
- БпЛА оперативно-тактичного рівня — 325 615 (+1 853) од.;
- наземних робототехнічних комплексів — 1 548 (+6) од.;
- кораблів/катерів — 33 од.;
- підводних човнів — 2 од.;
- автомобільної техніки та автоцистерн — 102 575 (+437) од.;
- спеціальної техніки — 4 245 (+4) од.;
- крилатих ракет — 4 733 (+40) од;
Читайте також: РФ обрала одним з ключових напрямків для ударів українські компанії, які розвивають ракетні технології, — Зеленський
Раніше єврокомісар із питань оборони Андрюс Кубілюс на засіданні Парламентської асамблеї Альянсу у Вільнюсі заявив, що НАТО потрібно проявити ініціативу у формуванні майбутньої архітектури європейської безпеки. При цьому він вважає, що Україна володіє найкращою армією в Європі і, можливо, у світі.














