Тактика росіян на Бахмутському та Лимансько-Куп’янському напрямках відрізняється — пояснення Череватого

Сергій Череватий. Фото: Facebook/Serhii Cherevatyi

Російські окупаційні війська на Лимансько-Куп’янському напрямку не мають жодного значного результату, зазнають втрат, хоча й менших, ніж на Бахмутському. Про це сьогодні, 20 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий.

“На Бахмутському фронті це, в основному, “вагнерівці”, але вони не мають можливості повністю закривати ті втрати, які у них є. Тому там уже є регулярні війська, це насамперед повітряно-десантні та механізовані підрозділи регулярної армії. Якщо взяти для порівняння в нашій операційній зоні інший напрямок — Лимансько-Куп’янський, там ворог намагається більше проявляти активність у вигляді артилерійського ураження нашого. Буває і понад 400 обстрілів наших позицій. Цієї доби 267 було обстрілів. І також намагався, як і всі попередні тижні намагається проявляти активність у плані наступальних дій, у районі населених пунктів Кремінної, Білогорівки тричі намагався атакувати, але отримав потужну відсіч і втратив 29 окупантів убитими, 65 пораненими. Відступив”, — сказав він.

Також, за словами спікера, там характерно, що, порівняно з Бахмутським фронтом, противником більше використовується бронетехніка.

“Хоча ця доба не типова, було підбито тільки одна БМП і артилерійський броньований тягач, і склад боєприпасів. То попередньої доби там потужно палили їхні танки, зокрема новітні Т-90, Т-80. Помітно, що там більше з мобілізованих, нехай слабопідготовлених, але трохи злагодженіших підрозділів, але там усе-таки регулярна армія воює і там більш щадний режим цього нагону в атаки. Тому що у “вагнерів” чітко стоїть ззаду загороджувальний загін, у них вибору немає. Тут все-таки якась тактика, якісь злагоджені дії. Проте мужність, стійкість і професіоналізм наших бійців, зокрема артилерії і ракетних військ, які розмотують їх іноді ще на спробах зосередження для проведення атакувальних дій”, — резюмував Сергій Череватий.

Читайте також: Противник зазнає суттєвих втрат, які обчислюються сотнями, — Череватий про Бахмутський напрямок

Прямий ефір