Сили оборони зламали плани окупантів щодо захоплення Борової на Харківщині, — ГУР

Ілюстративне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські військові зламали плани російських окупантів щодо наступу в напрямку Борової Харківської області. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МОУ) Андрій Юсов в ефірі телемарафону “Єдині новини”, інформує FREEДОМ.

“Якщо говорити про Борову і напрямок, то наміри ворога там українські захисники зламали. Втрати російської армії в живій силі та техніці значні. Вона намагається підтягувати резерви, тому потенційна загроза залишається. Але поки не йдеться про формування нових потужних угруповань для наступу. Сили оборони вивчають ситуацію, готуючись до різних сценаріїв”, — акцентував Юсов.

Він доповнив, що ситуація на північному кордоні залишається так само напруженою та небезпечною.

“Ворог і далі буде пробувати розтягувати українські резерви і відволікати, зокрема від ситуації на сході”, — сказав представник ГУР.

Читайте також: На фронті — 120 боєзіткнень, ворог активізував зусилля на лівобережжі Херсонщини: зведення ГШ ЗСУ

Раніше в Третій штурмовій бригаді ЗСУ повідомили, що російська армія посилила штурми і використовує танкові полки, сподіваючись вийти на кордони Луганської області на Борівському напрямку. У такий спосіб росіяни хочуть створити ще одну точку напруги на фронті та відтягнути українські резерви, вважає військово-політичний аналітик Денис Попович.

Прямий ефір