США виділяють українським прикордонникам майже $25 млн: на що їх спрямують

Фото ДПСУ

Держприкордонслужба та посольство США кілька тижнів тому підписали план спільних дій щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги обсягом $20 млн.

Про це пише UA із посиланням на сайт ДПСУ.

Проєкт розпочнеться вже в січні і буде реалізований протягом року.

Обсяг домовленого фінансування – 20 млн доларів. Він сприятиме забезпеченню першочергових потреб прикордонних підрозділів.

“Сучасні засоби відеофіксації та безпілотні комплекси, індивідуальний захист прикордонників, а також забезпечення їхнього розташування в польових умовах, посилення транспортом та засобами зв’язку – це ті потреби, які ми узгодили з нашими стратегічними партнерами”, – зазначив голова ДПСУ Сергій Дейнеко.

Читайте також: Україна отримає 31 мільйон євро на зміцнення оборони, – Кулеба

Реципієнтами проєкту виступають усі прикордонні загони, які виконують завдання на кордоні з Росією та Білоруссю.

Дейнеко повідомив, що в межах співпраці з Держдепартаментом США за Програмою питань експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) днями зареєстрували ще один проєкт із фінансуванням у $4,5 млн.

“За ним партнери допоможуть нам в розвитку інфраструктури кордону. Зокрема, це буде допомога в нарощуванні можливостей відомства елементами, що використовуються в облаштуванні кордону та розбудові систем дистанційного спостереження”, – додав Дейнеко.

Раніше повідомлялося, що МВС України отримає від ЄС 1,4 млн євро на облаштування кордону.

Прямий ефір