Державний секретар США Марко Рубіо допустив перегляд відносин з НАТО. Заява пролунала на тлі обговорення конфлікту на Близькому Сході. Він розкритикував рівень підтримки з боку Альянсу та назвав її недостатньою, інформує FREEДОМ із посиланням на Bloomberg.
Рубіо також зазначив розчарування позицією партнерів. За його словами, без США Альянс не зможе існувати.
“Президент і наша країна будуть змушені переглянути все це після завершення цієї операції. Якщо НАТО полягає лише в тому, щоб ми захищали Європу у випадку нападу на неї, але вони відмовляють нам у праві розміщення військ, коли ми цього потребуємо, то це не дуже вдале рішення. За таких умов важко залишатися членом Альянсу. Він має бути взаємовигідним”, — сказав Рубіо в інтерв’ю телеканалу Al Jazeera.
Читайте також: Росія може бути готова до війни з НАТО вже до 2029 року, — генінспектор Бундесверу
Раніше повідомлялося, що вперше всі члени НАТО досягли рівня 2% ВВП на оборону. Про це йдеться в щорічному звіті генерального секретаря Альянсу Марка Рютте.














