Спроби РФ відновити Starlink приречені на провал, — радник міністра оборони України

Сергій Бескрестнов. Фото: facebook.com/Serhii.Flash

Радник міністра оборони України Сергій Бескрестнов заявив, що після відключення терміналів Starlink (“Старлінк”) російські військові намагаються знайти способи відновити їхню роботу, інформує FREEДOM.

Можливі варіанти обговорюються у внутрішніх групах. Однак всі сценарії того, як можуть діяти російські окупанти, були прораховані заздалегідь, стверджує Бескрестнов.

Він зазначив, що ці способи є банальними і не становлять серйозної загрози.

“Відправити кого-небудь до Центру надання адміністративних послуг за гроші. Скористатися фіктивним ТОВ. Зняти “Старлінк” з дрона-трофея тощо. Не переживайте, всі варіанти ми спочатку розуміли і продумували як ризики, так і протидії. Всі ці “Старлінки” ми заблокуємо (знаємо як), а ось любителів спробувати заробити легкі гроші від ворога чекає покарання, і немаленьке. Це не машину підпалити і втекти, це прийти до Центру надання адміністративних послуг і фактично зафіксувати для суду свій злочин. Тому моя порада зрадникам: навіть не намагайтеся”, — зазначив Сергій Бескрестнов.

Читайте також: Як блокування Starlink послабило активність російської армії на фронті, розповів Боровик

Нагадаємо, SpaceX блокує Starlink на російських дронах. Компанія вжила заходів для припинення несанкціонованого використання свого супутникового інтернету Росією.

Прямий ефір