Про оборону Європи та посилення тиску на Росію сьогодні, 23 квітня, говорили у Києві на щорічному безпековому форумі. Міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що єдиний ефективний спосіб стримати Кремль — це жорстка відповідь, повідомляє FREEДОМ.
За його словами, країни Балтії вже знають плани РФ та Білорусі та очікують нарощування ворожих військових сил біля своїх кордонів.
“Україна тримала оборону понад чотири роки. Вона боролася за свободу, суверенітет і демократію під найжорстокішим тиском. Найменше, що ми як друзі та союзники України можемо зробити, це теж тримати оборону в фінансуванні, у виконанні зобов’язань, у виробництві та у рішучості. Якщо ми це зробимо, тоді так, попереду буде світло. Але це світло прийде не від однієї лише надії”, — наголосив Ханно Певкур.
Читайте також: Військові технології України вже стали новим світовим стандартом — розбір (ВІДЕО)
Нагадаємо, міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що НАТО не загрожує розпад, а США допоможуть захистити європейські країни у разі нападу Росії.














