“Серпухов” згорів на роботі, — Юсов про військовий корабель РФ, який зазнав пошкоджень

Корабель "Серпухов". Фото: wikipedia.org

Російський військовий корабель “Серпухов” 7 квітня було виведено з ладу. Про це сьогодні, 8 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони (ГУР МО) України Андрій Юсов.

“Серпухов” згорів на роботі — це ми можемо сьогодні констатувати, це факт. Безпечних місць для військових об’єктів держави-агресора на території так званої Російської Федерації не існує. Ми не будемо говорити, хто це зробив, якими засобами це було зроблено, але факт залишається фактом: “Серпухов” на довгий час вибув на лікарняний”, — прокоментував Юсов ситуацію з російським військовим кораблем.

Раніше в ГУР МО України повідомили, що сталася пожежа на російському військовому кораблі “Серпухов”, який базувався в місті Балтійськ Калінінградської області.

“Через пожежу всередині ракетного корабля повністю знищено його засоби зв’язку та автоматизацію”, — йдеться в повідомленні української розвідки.

У Головному управлінні розвідки уточнили, що корабель “Серпухов” проєкту 21631 “Буян-М” був спущений на воду 2015 року.

Читайте також: “Кораблі Путіна тонуть навіть у порту”: стан ЧФ РФ після української атаки (ВІДЕО)

Нагадаємо, спікер Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, що близько 15 кораблів Чорноморського флоту РФ вимушено перебувають на ремонті.

Прямий ефір