Секретар РНБО: Поки що недостатньо допомоги для паритету з Росією у важкому озброєнні

Фото: Укрінформ

Секретар Ради національної безпеки Олексій Данилов в офіційному Twitter-акаунті заявив, що Україні недостатньо міжнародної допомоги, щоб мати паритет із країною-агресором РФ.

Допомоги все ще недостатньо, щоб у нас був паритет із ворогом у важкосу озброєнні. Вдячні всім нашим партнерам і сподіваємось, що паритету буде досягнуто“, – зазначив Данилов.

За його словами, російських окупантів із острова Зміїного вибила українська важка артилерія. “Це стратегічно важливий для нас об’єкт, звідти окупанти вели спостереження за Одеською областю та Придністров’ям“.

Він також повідомив, що ракетний обстріл українських територій здійснюється з Каспійського моря, територій тимчасово окупованого Криму, також з Білорусі та Росії. “Не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги“.

РФ – країна-терорист, і все її керівництво – терористи, рано чи пізно над ними буде суд“.

Секретар РНБО наголосив, що складна ситуація у Лисичанську Луганської області, також непроста – у напрямку Ізюма на Харківщині. “На Україну чекає дуже складна війна, і, крім нас, нашу країну ніхто не захищатиме“.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський, виступаючи по відеозв’язку на 4GamesChangers Festival у Відні, заявив, що Росія є спонсором розколу та дезінформації, антиєвропейських політичних рухів та проблем для всього континенту.

Звільнення острова Зміїний обмежить дії росіян у Чорному морі – Зеленський

Глава Єврокомісії виступила перед Верховною Радою: “Ми не заспокоїмося, доки Україна не переможе”

Читайте також: Шаховий аналіз війни та миру. Інтерв’ю з Гарі Каспаровим

Прямий ефір