Сайт телеканалу іномовлення України UA|TV – тепер і арабською мовою

 

Фото UATV

Сайт “Мультимедійної платформи іномовлення України” UATV.UA почав працювати арабською мовою. Наш онлайн-ресурс, який адресований іноземній аудиторії та покликаний доносити всьому світу об’єктивну й цікаву інформацію про Україну з перших вуст, відтепер доступний читачам чотирма мовами: українською, російською, англійською та арабською.

“Сайт – це ще один ресурс інформування, який ми запускаємо, щоб познайомити арабську аудиторію з новинами з України, власне, із правдою про те, що реально відбувається в країні, – каже завідувач редакції іномовлення Сафван Джулак. – Всі, хто шукає інформацію про Україну, зокрема, у сфері медицини, освіти, туризму, історії, економіки, спорту… тепер можуть отримати її у нас”.

Сафван Джулак переконаний, що інтерес арабської аудиторії до України досить великий. Як і України – до арабського світу.

“За рік на сторінці каналу в Facebook ми набрали понад 100 тис. підписників. І понад 5 тисяч – на YouTube. Це свідчить про те, що арабський світ цікавиться Україною, – зазначає завідувач редакції іномовлення. – Україна рухається в бік ЄС, але важливими є відносини з арабським світом. До речі, це підтверджують офіційні візити Президента України Петра Порошенка до Саудівської Аравії, Кувейту, Катару… У свою чергу, ми працюємо для того, щоб платформа іномовлення стала одним із головних медіаінструментів для будівництва цих “мостів” – між Україною й арабським світом”.

Нагадаємо, що 12 лютого 2018 року розпочав роботу сайт каналу іномовлення України UA|TV, який є частиною “Мультимедійної платформи іномовлення України”.

Прямий ефір