Розмова Зеленського з Байденом – деталі повідомили у Білому домі

Фото з сайта kanaldom.tv

Телефонні переговори президентів України та США, Володимира Зеленського і Джо Байдена, відбулися у неділю, 2 січня. Як повідомила, за їхніми результатами, речниця Білого дому Джен Псакі, президент Байден ясно дав зрозуміти, що Сполучені Штати, їхні союзники та партнери відповідатимуть рішуче, якщо Росія продовжить вторгнення в Україну.

Про це повідомляє UA із посиланням на сайт Білого дому.

За її словами, у світлі очікуваних двосторонніх переговорів в НАТО та в Організації з безпеки і співробітництва в Європі президент США ще раз наголосив на прихильності до принципу: “нічого про Україну без України”.

“Лідери висловили підтримку дипломатичним зусиллям, які розпочнуться наступного тижня з двостороннього діалогу про стратегічну стабільність в НАТО через Раду Росія – НАТО та в Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Президент Байден акцентував на відданості Сполучених Штатів та їхніх союзників і партнерів принципу: “нічого про вас без вас”. Він підтвердив прихильність США до суверенітету та територіальної цілісності України. Президент США також висловив підтримку заходам зміцнення довіри для деескалації напруженості на Донбасі та активної дипломатії задля просування виконання Мінських угод на підтримку Нормандського формату”, – йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

Нагадаємо, амбасадорка України в США Оксана Маркарова заявила, що її головна мрія та мета – безвізовий режим між Україною та США.

Читайте також: Президент України призначив командувачем сил територіальної оборони ЗСУ Юрія Галушкіна

Прямий ефір