Росії буде непросто позбутися статусу країни — спонсора тероризму, — політоглядач про наслідки

Постер акції terroRussia. Фото: Facebook

Після визнання Росії державою — спонсором тероризму на неї чекають нові серйозні наслідки в питанні санкцій, економічній та дипломатичній сферах. Про це сьогодні, 24 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

Так він прокоментував резолюцію Європейського парламенту про визнання РФ державою — спонсором тероризму.

“Це перший етап, перший крок до досить-таки серйозних наслідків для самої Росії. Адже цього такого почесного звання, як країна — спонсор тероризму, Росії не так просто буде тепер позбутися за фактом. А надалі будуть реалізовуватися й інші важелі впливу на Росію саме з урахуванням того, що вона є країною — спонсором тероризму. Це стосуватиметься і санкцій, це стосуватиметься і фінансових елементів, економічних, навіть дипломатичних”, — сказав Коваленко.

Оглядач пояснив, що в цьому випадку навіть дипломатично Росія стає більш обмеженою у своїх можливостях і у ставленні до неї з боку представників іншого дипломатичного поля, геополітичного.

“А тому для неї це, скажімо так, початок куди більш ще важких часів, ніж було до того”, — резюмував Олександр Коваленко.

Читайте також: Втома від війни не настане, відповідь на ескалацію має бути пропорційною, — Мецола про резолюцію Європарламенту щодо Росії

Нагадаємо, Європарламент під час голосування 23 листопада ухвалив резолюцію про визнання Російської Федерації державою — спонсором тероризму. Документ голосами “за” підтримали 494 європарламентарі, 58 голосували “проти”, утрималися — 44.

Читайте також: У Росії не буде нічого, вона має бути принижена у військовому сенсі, — Подоляк про статус країни — спонсора тероризму

Прямий ефір