Сьогодні, 6 травня, близько 17:30 армія РФ завдала удару по цивільній інфраструктурі в передмісті Сум балістичною ракетою, про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС), інформує FREEДОМ.
За попередніми даними, станом на 19:45 відомо про трьох загиблих, серед них — дитина, а також про 11 постраждалих, більшість яких — діти.
“Росія продовжує терористичну практику проти мирного населення України. Світ має дати рішучу відповідь. Злочини проти людяності не мають терміну давності”, — відреагував на обстріл в Telegram омбудсмен Дмитро Лубінець.
Читайте також: Є загиблі та постраждалі: армія РФ вдарила по Донецькій області (ФОТО)
Нагадаємо, в ніч на сьогодні, 6 травня, російська армія атакувала Україну, застосувавши 136 ударних БпЛА типу Shahed (“Шахед”) і безпілотники-імітатори різних видів.
Читайте також: 20 БпЛА запустила РФ по Харкову — що відомо про наслідки атаки (ФОТО)














