Росія відводить частину військ від українських кордонів

Фото з сайта ukrinform.ua

У Міністерстві оборони Росії заявили про повернення 15 лютого підрозділів Західного і Південного військових округів Росії в місця постійної дислокації після навчань – залізницею й автомобільним транспортом.

Про це повідомляє UA з посиланням на російський Інтерфакс.

За словами представника Міноборони РФ Ігоря Конашенкова, підрозділи “вже розпочали завантаження на залізничний і автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух у свої військові гарнізони, окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон”.

Він додав, що російські військові продовжують навчання на низці напрямків.

“У збройних силах РФ триває комплекс масштабних заходів оперативної підготовки військ і сил. У них беруть участь практично всі військові округи, флоти і ПДВ”, – сказав він.

Зокрема, війська Східного військового округу Росії і ПДВ, які беруть участь у навчанні “Союзна рішучість-2022”, у взаємодії з білоруськими збройними силами “відпрацьовують питання відбиття агресії проти союзної держави під час оборонної операції”.

Напередодні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним заявив про готовність продовжити переговори із Заходом щодо так званих “гарантій безпеки” Росії і додав, що “шанси на домовленості є”.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков говорив про те, що на кордоні з Україною перебувають близько 112 000 російських військових. Разом із морською та авіаційною компонентою кількість російських військових сягає близько 130 000 осіб.

Читайте також: США та партнери дадуть відповідь швидко і рішуче на будь-яку провокацію РФ, – Байден

Прямий ефір