Росія вдарила по Нікопольщині — дві людини поранені (ФОТО)

Наслідки удару РФ по Нікопольщині. Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

У ніч на сьогодні, 10 червня, російські окупаційні війська атакували Нікопольський район Дніпропетровської області. Агресор бив FPV-дронами та артилерією. Під удар потрапили Нікополь, Марганецька, Покровська та Мирівська громади. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак, інформує FREEДOM.

Наслідки удару РФ по Нікопольщині. Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

“Постраждали двоє чоловіків 43 і 53 років. Обидва в лікарні в стані середньої тяжкості. Пошкоджені інфраструктура, багатоповерхівка, СТО, гараж, лінія електропередач”, — зазначив він.

В ОВА також повідомили, що напередодні ввечері та вночі захисники неба знищили над Дніпропетровщиною шість безпілотників.

Наслідки удару РФ по Нікопольщині. Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Читайте також: Є поранені, багато руйнувань: росіяни вдарили по Києву та Одесі (ФОТО)

Нагадаємо, 9 червня російська окупаційна армія атакувала Запоріжжя КАБом (коригованою авіабомбою). Бомба впала на житловий квартал, зруйнувавши сім приватних будинків і пошкодивши понад 20. Важко поранені дві жінки.

Прямий ефір