Російський запит на “мир” передбачає знищення України — думка

Роман Цимбалюк. Фото: politeka.net

Люди, які беруть участь у соціологічних опитуваннях у Росії, жодним чином не впливають на ухвалення рішень російським керівництвом. Про це в прямому ефірі телеканалу FREEДОМ заявив журналіст Роман Цимбалюк, коментуючи чергове опитування російського аналітичного центру “Левада”, згідно з результатами якого понад половина росіян нібито хочуть мирних переговорів з Україною.

“Коли ми апелюємо до соцопитування, ми начебто це переносимо на себе, тобто на країни, де рейтинги політиків чи якісь рішення залежать від громадської думки. Війна проти України — це дітище Володимира Путіна, і він чхати хотів на думку росіян”, — пояснив гість ефіру.

Щодо заяв російських офіційних осіб та пропагандистів про нібито готовність РФ до мирних переговорів, Цимбалюк нагадав, що вони не нові. Він наголосив, що мир у розумінні Кремля — це знищення України.

“Вони будуть розповідати нам про те, що в нас має відбутися демілітаризація, денацифікація. Вони скажуть, що Запорізька, Херсонська області будуть частиною Російської Федерації… Це буде умова: хочете миру — віддавайте території. Далі буде питання мови. Далі стоятиме питання НАТО та взагалі існування за фактом Української незалежної держави. Тобто головною метою є знищення України як держави та українського народу як людей, які тут живуть. Не просто так російські пропагандисти порівнюють нас постійно зараз з Ізраїлем та євреями”, — зазначив журналіст.

Він також закликав дивитися на дії російського керівництва, яке розвиває нові військові програми та заявляє про формування нових військових частин.

“І будь-які переговори все одно відбуватимуться з позиції сили — так бачить це Кремль”, — зауважив Роман Цимбалюк.

Читайте також: РФ домагається припинення вогню, перемир’я і переговорів щодо питання війни в Україні: чотири сигнали назвав Піонтковський

Раніше військовий оглядач Денис Попович заявив в ефірі FREEДОМ, що у РФ існує політичний запит на перемогу, максимальне захоплення території України для того, щоб потім спробувати досягти переговорів про заморожування бойових дій на прийнятних для Росії умовах.

Прямий ефір