Міністр закордонних справ України Андрій Сібіга закликав партнерів посилити тиск на Росію після жорстокого удару по Харкову сьогодні, 18 серпня. Санкції проти РФ, за його словами, повинні мати руйнівний характер, інформує FREEДОМ.
Глава українського МЗС зазначив, що Росія продовжує вбивати мирних жителів попри всі дипломатичні та мирні зусилля.
“Росія — це смертоносна військова машина, яку стримує Україна. І її необхідно зупинити за допомогою трансатлантичної єдності та тиску. Москва повинна припинити вбивства, щоб просувати дипломатію”, — написав Сибіга в соцмережі Х.
Читайте також: Кількість загиблих зросла до семи: кадри наслідків удару РФ по Харкову (ФОТО, ВІДЕО)
Нагадаємо, російські окупаційні війська 18 серпня близько 05:00 обстріляли дронами Харків та влучили по житловому будинку.














