Російський снаряд С-300 поцілив у двір житлового будинку в Харкові — подробиці

Внаслідок обстрілів Київського району Харкова сьогодні, 11 серпня, зруйнована офісна будівля. У житлових будинках повилітали вікна, зазнали руйнувань стіни будівель та припарковані автівки. За даними правоохоронців, окупанти використали для обстрілу снаряд С-300.

Обстріл стався близько 04:30. Внаслідок вибуху люди не постраждали. У поліції зазначили, що обстріл вівся з Бєлгорода.

“Прилітає по школах, будинках, вулицях. Іде тероризм. Окупанти дуже хочуть залякати людей”, — каже речниця Головного управління Нацполіції в Харківській області Олена Бараннік.

Місцеві жителі розповідають, що у місті часто буває гучно від обстрілів.

За фактом обстрілу двору в Київському районі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею, що передбачає покарання за порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).

Голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський в ефірі марафону “FREEДОМ” на телеканалі UA роз’яснив, чого очікувати мешканцям країн ЄС через відмову від російських енергоносіїв. Він наголосив, що на всіх нас зараз лежить історична відповідальність за майбутнє Землі та ті кліматичні зміни, які вже відбуваються.

Російські військові продовжують масований обстріл міст Донецької області. У прямому ефірі марафону “FreeДОМ” корреспондентка телеканала UA  Альона Грамова розповіла про ситуацію на Донеччині.

Прямий ефір