Російський флот став майже посміховиськом, — The Telegraph

Бойовий дрон над військовим кораблем. Ілюстрація: gettyimages.com

Російський флот став майже посміховиськом. Статтю з таким заголовком опублікувало видання The Telegraph. Там зазначають, що в Чорному морі було потоплено або пошкоджено майже третину російських кораблів. І дуже ефективними в цьому плані стали надводні безпілотники — такі як Magura. Саме вони завдали російському флоту збитків у вигляді втрачених кораблів на понад 500 млн доларів, інформує FREEДОМ.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони (ГУР МО) України Андрій Юсов назвав морські безпілотники Magura V5 одними з головних винищувачів російських кораблів.

“Секрет українського морського безпілотника Magura V5 — у майстерності українських виробників. Вони змогли створити унікальний засіб знищення ворожого флоту, і не тільки флоту, але й озброєння та особового складу на борту в момент знищення, у поєднанні з майстерністю операторів і фахівців Головного управління розвідки Міністерства оборони України, зокрема спецпідрозділу “Група 13″ ГУР МО України”, — із заяви Андрія Юсова.

Крім того, усі спроби російських окупантів заблокувати вихід кораблів із Чорного моря продовжують зазнавати невдачі.

Читайте також: Небажано, але якщо треба, то можна: чи дозволять Україні бити західною зброєю по території РФ — оцінки експертів

Нагадаємо, спікер Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук заявив, що Чорноморський флот Російської Федерації міг втратити малий ракетний корабель “Циклон” — останній носій крилатих ракет у тимчасово окупованому Криму.

Прямий ефір