Російську авіацію треба знищувати там, де вона є, усіма засобами, які тільки ефективні, — Зеленський у 851-шу добу війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Кожного дня Харків страждає від цього російського терору. Сьогодні, 23 червня, після удару російських бомб частина міста залишилася без світла. 12 людей зазнали поранень, одна загинула. Про це наприкінці 851-ї доби повномасштабного вторгнення Росії в Україну сказав президент Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

“Кожного дня ми повторюємо: російську бойову авіацію, яка завдає цих ударів, і не лише по Харкову, по інших наших містах, по наших громадах, по наших фронтових позиціях, треба знищувати там, де вона є, усіма засобами, які тільки ефективні. Бити по російських аеродромах — також, це цілком справедливо. І нам потрібне це спільне рішення з нашими партнерами — безпекове рішення”, — заявив глава держави.

За його словами, нещодавнє погодження ударів по російській території, поблизу кордону, дало змогу знищити частину російського терористичного потенціалу.

“Але тільки частину. Потрібно убезпечити людей і життя повністю від російського терору — потрібно більше далекобійності, потрібна відповідна зброя для українців. І ми працюємо над цим із партнерами, ми робимо все, щоб наблизити рішення”, — сказав президент.

Зеленський звернув увагу, що Україна вже отримала рішення щодо нових “Петріотів”.

“Ми працюємо над постачанням іще систем ППО. І далекобійність зараз — це питання не лише про те, чого ми можемо досягти на полі бою, але й про те, коли взагалі завершиться війна. Що більше ми можемо, то швидше вдасться примусити Росію до справедливого миру”, — впевнений він.

Також глава держави повідомив, що за тиждень до комюніке Саміту миру додалися ще шість учасників, готується робота в групах за пунктами формули миру.

“Наше завдання незмінне — вийти протягом найближчих місяців на спільний, глобальний шлях відновлення безпеки за кожним із пунктів формули миру. І це можливо”, — наголосив Зеленський.

Він нагадав, що ЄС уже затвердив переговорну рамку для України, і 25 червня очікується фактичний початок перемовин.

“Реально історичний тиждень. Десятиліття Україна саме до цього йшла, і цей результат — це особистий результат кожного, хто обрав для себе 24 лютого Україну, хто бореться заради нашої держави, хто зміцнює Україну всім, чим необхідно”, — акцентував президент.

Наостанок він привітав воїнів із Центру спеціальних операцій “А” СБУ з 30-річчям Центру.

Читайте також: РФ атакувала Харків і населені пункти Донецької та Херсонської областей — наслідки (ФОТО)

Прямий ефір