Російські ракети зруйнували багатоповерховий будинок і лікарню в Донецькій області — репортаж FREEДОМ (ВІДЕО)

Наслідки російського удару по лікарні в Селідовому. Скріншот: uatv.ua

У ніч з 13 на 14 лютого російські окупаційні війська цинічно обстріляли Селидове Донецької області. Одна ракета повністю розбила під’їзд багатоквартирного будинку, друга — зруйнувала будівлю медичного закладу. Ракетний удар забрав життя трьох людей — вагітної жінки та мами з восьмирічною дитиною. На місці трагедії побувала знімальна група телеканалу FREEДОМ.

Два ракетні удари минулої ночі російські війська завдали по місту Селидове. Перша ракета вдарила в житловий багатоквартирний будинок. Дивлячись на руйнування, завдані ракетою, складно повірити, що людям, які живуть у будинку, вдалося врятуватися.

“Деякі люди нещодавно виїхали, але мешканці були. Усі живі, але травми є. Під завалами на першому поверсі знайшли людину, яка жила на п’ятому”, — сказав житель зруйнованого будинку Сергій.

“Росіяни завжди так роблять. Тут усе повилітало. Ми хоч живі залишилися, не поранені, і то добре”, — повідомила мешканка Селидового Наталія Миколаївна.

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій України проводили рятувальну операцію: розбирали завали, ліквідовували пожежу і проводили пошуки можливих постраждалих.

“У мене тут онучок спав, два роки йому, з невісткою. Світло відразу згасло, спросоння нічого не зрозуміло було. Відчуття такі — не передати. Раніше такого не було. За два роки були “прильоти” поодинокі, але такого масового обстрілу не було”, — згадує мешканець зруйнованого будинку Олександр і показує на те, що залишилося від його квартири.

Постраждалих із багатоквартирного будинку привозили в міську лікарню, і тут уже люди пережили другий шок, бо друга російська ракета прилетіла в будівлю медзакладу.

“Це жах! Ми тільки дізналися, що сьогодні вдарили по житловому будинку, і одразу — удар по лікарні”, — каже місцевий житель.

Уже не вперше лікарня в Селидовому зазнає обстрілів російської армії. У момент удару в будівлі перебувало близько 150 пацієнтів і 36 медичних працівників. На місці загинули вагітна жінка і мама з восьмирічною дитиною.

Читайте також: Загинули три людини, серед них дитина: росіяни вдарили по Селидовому

Нагадаємо, російські окупанти вночі двічі атакували Селидове на Донеччині: один з ударів припав на житлову багатоповерхівку, зруйновано цілий під’їзд.

Прямий ефір