Російські окупанти завдали ракетних ударів по підприємствах Краматорська і Слов’янська — оцінка руйнувань (ВІДЕО)

Наслідки обстрілу Новокраматорського машинобудівного заводу. Фото: Facebook/pavlokyrylenko

Російська окупаційна армія завдала ракетних ударів по Краматорську і Слов’янську в Донецькій області. Зафіксовано влучання в будівлю “Зевс Кераміка” у Слов’янську та адмінбудівлю Новокраматорського машинобудівного заводу (НКМЗ), повідомляє кореспондентка телеканалу FREEДОМ Альона Грамова.

Жителі Слов’янська і Краматорська зазвичай чують вибухи вночі, проте сьогодні ці міста зазнали обстрілу ще до заходу сонця.

“Дві ракети С-300, за даними очільника області Павла Кириленка, влучили в “Зевс Кераміка” — це слов’янське підприємство. Воно вже неодноразово потерпало від обстрілів російської армії. Воно не є військовим об’єктом. Як і левова частка підприємств у Донецькій області, це підприємство не працює”, — сказала Грамова.

Ще один удар армії РФ припав на будівлю Новокраматорського машинобудівного заводу. Цей гігант українського важкого машинобудування не працює з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. До 24 лютого 2022 року на НКМЗ працювали близько 9 тисяч осіб.

“Всю таку дорогу апаратуру вивозить завод, тому що дуже часто промислова зона не тільки, скажімо, Краматорська, а загалом усієї області, зазнає обстрілів російської армії. Тому ось тут нічого не знаходилося, підприємство не працювало, людей не було. І ось зараз у нас є офіційна інформація про те, що постраждалих серед мирного населення немає”, — сказала Грамова.

На місці прильоту на НКМЗ працювали рятувальники, які ліквідували пожежу. Адміністративна будівля заводу сильно постраждала.

Читайте також: Росіяни завдали ракетного удару по заводу Краматорська — наслідки (ВІДЕО)

Пізніше начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко уточнив, що росіяни під час обстрілу Слов’янська і Краматорська застосували ракети Х-22.

Прямий ефір