Російські окупанти щодня обстрілюють низку населених пунктів Харківської області — ситуація в регіоні

Наталья Попова. Фото: facebook.com/popova.natali

За останні три тижні не було й дня, щоб Куп’янськ і Вовчанськ (Харківська область) не бомбили російські окупанти. Через це було проведено евакуацію дітей із небезпечних районів, оскільки удари припадали переважно на приватні будинки. Про це сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомила радниця голови Харківської обласної ради Наталія Попова.

За її словами, після того, як було оголошено евакуацію дітей, батьки постійно писали відмови на виїзд.

“Це найважче в роботі. Батьки писали відмови та брали відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей на себе. Але після довгих діалогів поліції, місцевої військової адміністрації вдалося все-таки переконати людей. З Куп’янська-Вузлового всіх діток вдалося евакуювати, але все одно є села ближче до річки Оскіл, у яких залишаються неповнолітні”, — розповіла Попова.

Вона уточнила, що загалом ідеться про приблизно 200 дітей, які перебувають у населених пунктах, розміщених віддалено від зони бойових дій.

“Але в перспективі, якщо почнеться посилення ударів, ми будемо готові їх евакуювати. Говорити про те, що зараз їх будуть евакуювати, не доводиться. Військова адміністрація постійно стежить за ситуацією”, — додала радниця голови Харківської облради.

Читайте також: Перший рейс Food Train за маршрутом Київ — Харків — Ізюм: як зустрічали українці “смачний” поїзд (ВІДЕО)

Нагадаємо, на Куп’янському напрямку російські окупанти вели безуспішні штурмові дії біля Синьківки та Петропавлівки Харківської області — Сили оборони відбили п’ять атак.

Прямий ефір