Російська пропаганда витрачає величезні гроші на підтримку негативного образу України не тільки всередині країни, а й на Заході — думка

Андрій Сидельніков. Скріншот: uatv.ua

Російська Федерація на пропаганду витрачає величезні гроші. Більша частина з них осідає в кишенях чиновників і пропагандистів, але чималі кошти вливають в агентурний сегмент, який діє на Заході. Про це сьогодні, 19 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів російський політик і лідер руху “Говоріть голосніше!” Андрій Сидельников.

“Пропагандистські структури створюються для того, щоб розпилювати бюджет. Тому тут спочатку важливі фінанси. Величезний ресурс витрачається не тільки всередині країни для розпилу і створення образу негативної України, а й для підтримки цих міфів на Заході”, — сказав він.

Багато західних видань, так чи інакше, потрапляють під вплив російської пропаганди. Боротися з цим можна тільки розповідаючи правду, упевнений політик.

“У відомих виданнях, які авторитетні й мають вагу у світі, з’являються путінські та кремлівські наративи. На це дійсно витрачається величезна кількість грошей. Це не тільки агентура так працює, це проводиться приховано через підсовування різних так званих документів. На превеликий жаль, величезна кількість журналістів потрапляють на це. Тут боротися з цим можна тільки правдою, чим і займається Україна”, — пояснив він.

Читайте також: Російська пропаганда робить усе для того, щоб зруйнувати здатність населення критично мислити — думка

Прямий ефір