Російська окупаційна армія вдарила по Слов’янську — кадри з міста (ВІДЕО)

Наслідки російської атаки на Слов'янськ. Фото: uatv.ua

Центр міста Слов’янськ у Донецькій області російська армія обстріляла о 7 ранку сьогодні, 15 квітня, повідомляє кореспондент FREEДОМ Анастасія Волкова.

Постраждалих немає. Вибуховою хвилею вибито вікна в найближчих багатоповерхових житлових будинках.

До 10-ї години ранку в місті не було електроенергії через пошкодження ліній електропередач.

“Зараз електропостачання вдається потроху відновити. Без газу опинилися 85 квартир. Комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків атаки”, — сказала Волкова.

Усі наслідки сподіваються сьогодні усунути.

Охочі можуть отримати гуманітарну та психологічну допомогу. На місці працюють партнери Управління Верховного комісара ООН з прав біженців, які надають комплексну підтримку місцевим жителям.

“Сьогодні “Проліска” привезла гуманітарну допомогу у вигляді непродовольчих товарів. Це ковдри для того, щоб люди могли вкритися, у яких розбиті вікна, вибиті двері. Також інші наші партнери привезли і будівельні матеріали, і психологічну допомогу, і допомогу кризового менеджера, тобто соцпрацівника. Сьогодні в цьому місці працюють одразу три партнери Управління Верховного комісара ООН з питань біженців. Це наша гуманітарна місія “Проліска”, “Право на захист” та “Ангели порятунку”, — сказав представник гуманітарної місії “Проліска” в Донецькій області Євген Ткачов.

Зазначу, що один із постраждалих унаслідок терористичної атаки житлових будинків було відбудовано 2014 року. Сьогодні він знову став мішенню російських окупантів. Це звичайний житловий багатоквартирний будинок, де живуть мирні люди.

За інформацією Національної поліції України, окупанти вдарили по Слов’янську ракетою (бомбою) “Грім-Е1”.

Читайте також: Росіяни атакували на п’ятьох напрямках — ситуація на фронті

Прямий ефір