Російська культура — класична зброя РФ, — Ткаченко (ВІДЕО)

Александр Ткаченко. Фото: otkachenkoua

Росіяни намагаються поширювати міф про те, яка велика російська культура. Але цей міф — не що інше, як “наконечник на ракеті”, яка сьогодні мчить до України. Таку думку в ефірі телеканалу  FREEДОМ озвучив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Міністр акцентує, що більшість російських діячів чудово розуміли та розуміють, які гроші вони використовують і який режим захищають. І зараз треба пояснювати на Заході, в чому полягає загроза, адже для Росії культура є класичною зброєю.

“Російська культура — це наконечник на ракеті, яка мчить в Україну і завтра може помчати в країни Балтії й далі. Тому ми всіляко намагаємося пояснити нашим західним колегам про те, що російська культура є класичною зброєю”, — резюмував Ткаченко.

Очільник Мінкульту нагадав, що про це не соромиться заявляти ні сам Путін, який виставляє на щит Достоєвського, Чайковського, Толстого, ні директор “Ермітажу” Преображенський, який називає експорт російської культури “спецоперацією”.

“Це ті самі слова, якими вони називають війну в Україні. Тому цьому треба поставити точно заслін у цивілізованому світі”, — упевнений міністр.

Читайте також: “Віддамо Пушкіна за єнота”: пам’ятники російським діячам Україна готова обміняти на вивезені до РФ цінності, — Ткаченко

Прямий ефір