Роботинський напрямок: про складну й суперечливу ситуацію розповів Грабський

Сергій Грабський. Фото: utro02.tv

На Запорізькому напрямку ситуація складна: російські окупанти закидають туди свої підрозділи. Про це сьогодні, 27 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий експерт Сергій Грабський.

Він наголосив, що у противника існують дуже серйозні інструменти обмеження поширення інформації: сусідні підрозділи просто не знають, що відбувається з іншими, тому є випадки здачі в полон.

“Що стосується саме Роботинського напрямку, тут ситуація теж досить складна й досить суперечлива, тому що противник заявляє, що вони зайшли у Роботине. Але ми говоримо про те, що бої тривають, і, загалом, противник не має особливих просувань”, — сказав експерт.

Грабський додав, що за інформацією українських захисників, які воюють на цьому напрямку, противник “закидає туди підрозділи, сподіваючись, що хтось вціліє, й цьому комусь можна буде підтягти додаткові ресурси та сили для утримання позицій на цьому напрямку”.

“Тому там бої мають теж досить напружений характер, але, звісно, непорівнянні за інтенсивністю з тим, що ми бачимо зараз на Авдіївському та Мар’їнському напрямках”, — зазначив військовий експерт.

Читайте також: 411,5 тис. військових втратила армія РФ в Україні, 850 — за минулу добу

Нагадаємо, 96 бойових зіткнень між Силами оборони України та російськими окупаційними військами відбулося впродовж минулої доби. Найбільше — на Мар’їнському та Куп’янському напрямках.

Прямий ефір