РНБО має список із 86 осіб, які впливають на політику Кремля — Данілов

Украинская правда

У Росії є щонайменше 86 осіб, які впливають на політику Кремля та президента Володимира Путіна. Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив в офіційному Twitter-акаунті.

Навіть у разі зміни основного представника влади в РФ, нікуди не подінеться “колективний Путін”. Це зумовлено тим, що за 22 років у Росії не залишилося тих, кого можна вважати “ліберальними”.

“Війна – не лише кулі та снаряди, це медіа, енергетика, продовольство, інші сфери. В Апараті РНБО є проект під умовною назвою “Мавзолей Путіна” – це 86 осіб, які впливають на політику Кремля. Колективний Путін нікуди не зникне”, – йдеться у повідомленні.

Також він підкреслив, що в сучасному світі жодні переговори не можуть бути підкилимними та закритими. Поки що в РНБО не знають, із ким на території Росії доведеться вести фінальні переговори.

  • “Наша позиція проста: відчепіться від нас, йдіть на свою землю, якої у вас поки що багато. Вас тут не буде, це наша земля”, – наголосив секретар РНБО.

Нагадаємо, масштаби втрат РФ у розв’язаній Кремлем війні з Україною вже непорівнянні з тим самим Афганістаном, проте легше сприймаються росіянами. Про це російський правозахисник Марк Фейгін в ефірі проекту “FreeДОМ”.

Російські військові могли замінувати Запорізьку АЕС — The Insider

Масштаби втрат РФ у розв’язаній Кремлем війні з Україною вже не порівняти з Афганістаном — Фейгін

Читайте також: Візит Пелосі на Тайвань: як Росія використовує Тайванську кризу на свою користь

Прямий ефір