РФ знову використовуватиме білоруську територію для навчання мобілізованих, — Красуліна

Ілюстративне фото: РБК

Після оголошення другої хвилі мобілізації Російська Федерація знову використовуватиме територію Республіки Білорусь для навчання солдат. Про це сьогодні, 18 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповіла прессекретарка Світлани Тихановської Анна Красуліна. 

“З наступною хвилею мобілізації, найімовірніше, вони знову будуть використовувати білоруську територію для навчання мобілізованих, як це було до цього. Лукашенко в будь-якому разі надасть їм цю можливість, а Путін і питати не буде, вони розпоряджатимуться цими територіями, як своїми”, — сказала вона.

Водночас всередині Білорусі, за її словами, громадяни не виявляють інтересу до призову в армію, не кажучи вже про участь у війні РФ проти України.

“Білоруський народ залишається на боці України в цій війні. Україну підтримує білоруське суспільство і наші солдати в більшості своїй. І наразі жодних рухів у цей бік немає. Підвищення мотивації у солдатів, в армії та молодших командирів немає. Тому вводити у війну демотивовану армію, — це зруйнувати залишки російських військових”, — підсумувала Анна Красуліна.

Читайте також: РосЗМІ заборонили навіть згадувати про можливу другу хвилю мобілізації — чому, пояснив політтехнолог

Як повідомлялося, втрати російських загарбників в особовому складі від початку повномасштабного вторгнення становлять майже 273 тис. осіб. Лише за останню добу українські захисники ліквідували 620 окупантів, а також десятки одиниць ворожої техніки й озброєння.

Прямий ефір