РФ планує масштабну провокацію проти України, звинувачуватиме у незаконній торгівлі зброєю — дані розвідки

ГУР МОУ. Ілюстрація: gur.gov.ua

РФ планує використати напад ХАМАСу на Ізраїль для масштабної провокації проти України. Про це сьогодні, 9 жовтня, повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ), інформує FREEДОМ.

За даними відомства, російське Головне розвідувальне управління (ГРУ) вже передало бойовикам ХАМАСу захоплену під час бойових дій в Україні трофейну зброю, виготовлену в США та державах Європейського Союзу.

Наступний крок — фейкові обвинувачення в адресу українських військових у “незаконній торгівлі західною зброєю для терористів на постійній основі”, які мають лягти в основу низки “викривальних публікацій” та “розслідувань” у західних ЗМІ.

“Для переконливості російські спецслужби мають намір використати відповідні коментарі зрадника з української прикордонної служби старшого лейтенанта Руслана Сирового, який нещодавно втік до Москви”, — поінформували у ГУР МОУ.

В українському відомстві наголосили, що чергова провокація націлена на дискредитацію Збройних сил України (ЗСУ) та повне припинення військової допомоги з боку західних партнерів.

Читайте також: Ізраїль у стані війни: атаку ХАМАС і “російський слід” обговорюємо з експертами

Нагадаємо, вранці 7 жовтня палестинське ісламістське угруповання ХАМАС розпочало атаку на Ізраїль. Бойовики вторглися у країну, одночасно завдаючи масованого ракетного удару. Кількість загиблих внаслідок атак ХАМАС перевищила 700 осіб. Серед загиблих — двоє громадянок України.

Прямий ефір