Сьогодні, 13 квітня, Росія завдала удару двома балістичними ракетами по центральній частині міста Суми. Про це повідомляє FREEДОМ з посиланням на в. о. міського голови Сум Артема Кобзаря.
За його словами, внаслідок атаки понад 20 людей загинуло, є поранені. Також відомо про пошкодження житлових будинків та адмінбудівель.
“У світлий день Вербної неділі наша громада зазнала страшної трагедії. Ворог завдав ракетного удару по мирних жителях. На жаль, вже відомо про понад 20 загиблих”, — написав Кобзар у Telegram.



Читайте також: Три людини загинули та семеро поранені на Херсонщині через удари РФ














