Ворог значно активізувався на Сіверському напрямку, — Генштаб ЗСУ

ЗСУ. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Інтенсивні бойові дії тривають майже по всій лінії фронту, найбільша активність російських окупаційних військ спостерігається на Сіверському та Покровському напрямках. Про це сьогодні, 19 травня, у денному зведенні повідомив Генеральний штаб Збройних сил України, інформує FREEДОМ.

Зазначається, що з початку доби ворог значно активізувався на Сіверському напрямку, де намагається прорвати українську оборону в районах Білогорівки, Верхньокам’янського та Роздолівки. Станом на 13:30 тут відбулося 20 бойових зіткнень. На Покровському напрямку росіяни здійснили 19 атак. Тут активно діє авіація окупантів, яка завдала ударів в районах Вовчого, Тимофіївки, Євгеніївки та Сокола.

Також ворог дещо активізувався на Харківському напрямку, де з початку доби відбулося сім бойових зіткнень. Українські військові тримають оборону та контратакують на окремих ділянках.

Також бойові зіткнення відбуваються на Куп’янському, Краматорському, Курахівському, Времівському та Придніпровському напрямках.

Загалом з початку доби кількість бойових зіткнень по усій лінії фронту збільшилась до 78. Сили оборони стримують ворожий натиск.

Читайте також: На цьому етапі війни критичним фактором стає час — пояснення генерала

Нагадаємо, на думку експерта з питань національної безпеки, військовослужбовця ЗСУ Івана Варченка, для росіян “харківська операція” виявилася провальною.

Прямий ефір