Ракети Taurus для України: Бундестаг підтримав резолюцію про постачання Україні далекобійної зброї

Німецька крилата ракета TAURUS. Фото: unian.net

Німецький Бундестаг сьогодні, 22 лютого, підтримав пропозицію щодо озброєння для України, яка, зокрема, передбачає заклик надати далекобійні системи Києву, повідомляє FREEДОМ.

В ухваленому документі сказано, що парламентські фракції коаліції виступають за передачу Україні додаткових необхідних систем далекобійного озброєння і боєприпасів. Крилаті ракети Taurus у пропозиції прямо не згадуються. Але які саме далекобійні системи маються на увазі в ухваленому документі, парламентські групи інтерпретують по-різному. Низка німецьких депутатів припускають, що це саме Taurus.

“Бундестаг проголосував за рішення передати Україні ракети Taurus”, — так написав депутат Верховної Ради Єгор Чернєв у своєму Telegram.

Він повідомив, що Бундестаг підтримав коаліційний документ, у якому ракети названо “системами дальньої дії для завдавання точкових ударів глибоко в тилу російського агресора”. Сьогодні раніше в Бундестазі було відхилено подібний проєкт, але від опозиції.

“Рішення за [канцлером Німеччини Олафом] Шольцем. Градус питання поступово підвищує, щоб домогтися результату”, — резюмував Чернєв у своєму Telegram.

Читайте також: Війну Росії проти України потрібно закінчити на українській території, — Кравчук

Прямий ефір